top of page

Отримайте швидкий та практичний інструмент, для покращення взаємодії в команді, в організованому і безпечному середовищі.

Дебати для бізнесу

Замовити

Дебатні Технології© 

це інтелектуальний та інтерактивний метод підвищення потенціалу людини для того, щоб вона стала позитивним ініціатором змін.

> 5 000 молодих людей

в Україні вже використовували Дебатні Технології©, щоб досягти значних змін.

Простий інструмент

допоміг їм сформувати гнучкий спосіб мислення, що дозволяє дивитися на звичайні речі по-новому та відкрити здатність генерувати найкращі ідеї та швидко досягти своїх цілей. 

5 років досвіду

Ми маємо 5-річний досвід роботи з людьми

SetUp business

несе такі результати:

Активація для всіх

Дайте можливість кожній людині вдосконалюватись та підвищувати свої знання та вміння – сьогодні та кожен день.

Забезпечення прогресу

Разом ми вивчимо і виявимо, що просуває ваші ідеї в роботі, та застосуємо ці знання для розвитку і підтримки прогресу.

Зміна поведінки

Провокує у людях зміни, які призводять до більш відкритої поведінки, покращує продуктивність, інноваційність та інклюзивність.

Генерація ідей

SetUp buisness пропонує рішення, які перетворюють кожного співробітника на ідейника.

Спробуйте і ви помітите

дивовижні результати.

Засвоївши Дебатні Технології©, ваша команда покращить взаєморозуміння, навчиться аргументовано і безконфліктно доносити думки та ідеї.

А Ви станете гнучким новатором у своїй справі.

Ефективність і взаєморозуміння

Дебатні Технології © підвищать впевненість у собі та посилять критичне мислення, що так необхідно для сучасної команди.

Впевненість і критичне мислення

За даними всесвітнього економічного форуму, навички як критичне мислення, комплексне вирішення проблем і креативності стоять в топ10. Дебати, це суто практичний інструмент, який допоможе швидко оволодіти цими навичками.

Еволюція в команді

Ми старанно працювали над тим, щоб забезпечити якість Дебатів для бізнесу.

Atlassian

теж рекомендує дебати для роботи. З нашої експертизою ви набагато глибше зануритесь в дану технологію. Він включає широкий спектр гнучких навичок, які необхідно розвивати:

Публічний виступ

Критичне мислення

Дизайн-мислення

Дослідження інформації

Переконання з повагою

Широка перспектива мислення

Аргументація

Аналітика

Активне слухання

Вміння ставити правильні питання

Навички комунікації

Правда така:

Люди справді хочуть робити роботу добре, хочуть пишатися своєю роботою, цінувати свою залученість. Вони процвітають, коли бачать втілення у життя своїх ідей.

Тому ми робимо лише одне: примножуємо можливості людей.
Ця математика проста: коли хтось вірить у свої здібності, він приходить з найкращими ідеями, які працюють і втілює їх. 

Замовити дебати для бізнесу

Дякуємо, що заповнили форму.

Натискаючи кнопку “Зареєструватись” Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності.

Дебати навчили мене мислити краще. Навчили помічати логічні помилки у своїх і чужих аргументах, зважувати різні цінності і робити більш раціональні рішення

Гліб Волоський

​Дебати   це чудовий спосіб розважатися і розвиватися одночасно. Це надзвичайно потужна платформа для обміну знаннями і навчання з досвіду...

Каліта Артем

В дебатах мені подобається, що з кожним раундом ти відкриваєш нові можливості свого мислення, дізнаєшся багато цікавого і що саме головне - під новим кутом для себе. Насамперед я вдячна за те, що через дебати розкривається критичне мислення. Це настільки важливо для сучасного життя, що я зате, щоб дебати викладали в школі.

Безпалько Руслана

Дебати навчили враховувати потреби і позиції максимальної кількості залучених сторін, що  дуже допомагає при розробці проектів, організації роботи мого освітнього простору та налагодженні соціальних взаємин.

Катя Семесь

Дебати надають навичку правильно та чітко формулювати свої думки, досягати взаєморозуміння за допомогою аргументів. Я із задоволенням здобуваю ці знання, бо вони справді допомагають вдосконалюватись. Радий бути серед розумних та добрих людей, які познайомили мене зі світом дебат.

Літвінов Влад

Курс майстерності дебатів Debate+ дозволив мені опанувати навички з аргументації та ведення дискусії, відкрив світ дебатів та подарував багато годин, проведених з користю та задоволенням в теплій атмосфері з новими друзями - колегами по курсу

Марченко Микола

Дебати стали для мене одним з шляхів до вдосконалення та вміння  виражати себе.

Із закомплексованої дитини, яка боялась сказати щось заяве, я стала впевненою в собі дівчиною✨, яка не боїться кидати виклики суспільству та казати про свої щирі бажання. Це моя велика перемога.

Хлібовіч Вікторія

Дебатний рух- можливість реалізації твого потенціалу. Це нові знання та знайомства. Завдяки дебатам, ти можеш отримати якісний соціальний капітал та мотивацію на подальші звершення. 
Завдяки цьому проекту, я повірила у свої сили та зрозуміла, що ніколи не потрібно зупинятись на вивченому.

Маєвська Марія

Дебати навчили мене глибоко аналізувати інформацію й створювати з нічого усе. Бачити логічні зв'язки й виправляти їх відсутність.

Шевчук Анна

Дебати це не тільки потужні промови, фідбек і місця. Це набагато більша і глибша структура, яку ти хочеш пізнавати все глибше і глибше. Для мене дебати стали неймовірним поштовхом для розвитку, адже саме завдяки ним я знайшов себе.

Панфьоров Богда

Пишаємось

Нашими випускниками

свайпай їх

bottom of page