top of page

Отримайте швидкий та практичний інструмент, для покращення взаємодії в команді, в організованому і безпечному середовищі.

Дебати для бізнесу

Замовити

Дебатні Технології© 

це інтелектуальний та інтерактивний метод підвищення потенціалу людини для того, щоб вона стала позитивним ініціатором змін.

> 5 000 молодих людей

в Україні вже використовували Дебатні Технології©, щоб досягти значних змін.

Простий інструмент

допоміг їм сформувати гнучкий спосіб мислення, що дозволяє дивитися на звичайні речі по-новому та відкрити здатність генерувати найкращі ідеї та швидко досягти своїх цілей. 

5 років досвіду

Ми маємо 5-річний досвід роботи з людьми

Відгуки.

Волоський Глєб

“Дебати навчили мене мислити краще. Навчили помічати логічні помилки у своїх і чужих аргументах, зважувати різні цінності і робити більш раціональні рішення.”

Калита Артем

“Дебати – це чудовий спосіб розважатися і розвиватися одночасно. Це надзвичайно потужна платформа для обміну знаннями і навчання з досвіду...”

Семесь Катя

Дебати навчили враховувати потреби і позиції максимальної кількості залучених сторін, що  дуже допомагає при розробці проектів, організації роботи мого освітнього простору та налагодженні соціальних взаємин.

Хлібович Вікторія

"Дебати стали для мене одним з шляхів до вдосконалення та вміння  виражати себе.

Колись із закомплексованої дитини, яка боялась сказати щось заяве, я стала впевненою в собі дівчиною✨, яка не боїться кидати виклики суспільству та казати про свої щирі бажання. Це моя маленька перемога. "

Марченко Микола

"Курс майстерності дебатів Debate+ дозволив мені опанувати навички з аргументації та ведення дискусії, відкрив світ дебатів та подарував багато годин, проведених з користю та задоволенням в теплій атмосфері з новими друзями - колегами по курсу."

Безпалько Руслана

"В дебатах мені подобається, що з кожним раундом ти відкриваєш нові можливості свого мислення, дізнаєшся багато цікавого і, що саме головне під новим кутом для себе. Насамперед я вдячна за те, що через самі дебати розкривається суть критичного мислення. Як на мене, це настільки важлива річ для сучасного життя в сучасних реаліях, що я зате, щоб це поняття вели окремим курсом в школі. Можливо з новим поколінням дебатерів" таке дійсно буде можливо.

SetUp business

несе такі результати:

Активація для всіх

Дайте можливість кожній людині вдосконалюватись та підвищувати свої знання та вміння – сьогодні та кожен день.

Забезпечення прогресу

Разом ми вивчимо і виявимо, що просуває ваші ідеї в роботі, та застосуємо ці знання для розвитку і підтримки прогресу.

Зміна поведінки

Провокує у людях зміни, які призводять до більш відкритої поведінки, покращує продуктивність, інноваційність та інклюзивність.

Генерація ідей

SetUp buisness пропонує рішення, які перетворюють кожного співробітника на ідейника.

Спробуйте і ви помітите

дивовижні результати.

Засвоївши Дебатні Технології©, ваша команда покращить взаєморозуміння, навчиться аргументовано і безконфліктно доносити думки та ідеї.

А Ви станете гнучким новатором у своїй справі.

Ефективність і взаєморозуміння

Дебатні Технології © підвищать впевненість у собі та посилять критичне мислення, що так необхідно для сучасної команди.

Впевненість і критичне мислення

За даними всесвітнього економічного форуму, навички як критичне мислення, комплексне вирішення проблем і креативності стоять в топ10. Дебати, це суто практичний інструмент, який допоможе швидко оволодіти цими навичками.

Еволюція в команді

Ми старанно працювали над тим, щоб забезпечити якість Дебатів для бізнесу.

Atlassian

теж рекомендує дебати для роботи. З нашої експертизою ви набагато глибше зануритесь в дану технологію. Він включає широкий спектр гнучких навичок, які необхідно розвивати:

Публічний виступ

Критичне мислення

Дизайн-мислення

Дослідження інформації

Переконання з повагою

Широка перспектива мислення

Аргументація

Аналітика

Активне слухання

Вміння ставити правильні питання

Навички комунікації

Правда така:

Люди справді хочуть робити роботу добре, хочуть пишатися своєю роботою, цінувати свою залученість. Вони процвітають, коли бачать втілення у життя своїх ідей.

Тому ми робимо лише одне: примножуємо можливості людей.
Ця математика проста: коли хтось вірить у свої здібності, він приходить з найкращими ідеями, які працюють і втілює їх. 

Замовити дебати для бізнесу

Дякуємо, що заповнили форму.

Натискаючи кнопку “Зареєструватись” Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно до Політики конфіденційності.

bottom of page