top of page

Про нас.

Історія SetUP

Місія 

Сприяти розвитку загальнолюдських цінностей, розвивати готовність брати на себе відповідальність і не порушувати етичні і моральні принципи. Побудувати довіру і повагу один до одного.

Цілі

Створювати можливості кожній і кожному для отримання нових знань та навичок із задоволенням :)

Цінності

Етичність і моральність, мужність і єдність. Безупинний пошук і розвиток для здобування нових і переосмислення набутих знань і навичок, особистих якостей.

Хто такі SetUP

«SetUP» – це організація, яка створює можливості для інтелектуального і культурного розвитку суспільства. Ми прагнемо, що б суспільство в Україні формувалось на принципах демократії та поваги до прав людини, виховувало і захищало почуття гідності.

Історія

 Після подій на Майдані 2013-2014, майбутня команда SetUp, разом з однодумцями усвідомили цінність і важливість побудови демократичного й рівноправного суспільства, де будуть пріоритетом цінності прав людини та повага до людської гідності.

В 2014 році ініціативна група формально зареєструвала організацію.

 Основними інструментами реалізації нашої місії стали неформальна освіта, дебати, комунікаційні кампанії та мистецькі ініціативи.

10 генераторів

Купу грошей, яку не можна уявити

країну кращою

Передали
Задонатили
Зробили

Волонтерство.

Голова організації

UX/UI дизайнерка

Євгенія Бондаренко

Менеджерка з комунікацій

Івент менеджерка

Фінансовий менеджер

SMM менеджерка

Єлизавета Максимович

Наша команда

Проєкт «ДІАЛОГ +» спрямовано на посилення рівня соціальної, трудової та культурної інтеграції молоді із числа ВПО у приймаючі громади Вінницької області.

Проєкт направлений на розвиток навичок дебатів. Завдяки створеному курсу учасники покращать навички критичного та аналітичного мислення, аргументації та публічного виступу.

Проєкт направлений на покращення розуміння концепції прав людини. В проєкті використовуються дебатні технології спрямовані на більш поглибленне та аналітичне сприйняття концепції Прав Людини.

Проєкти.

Війна і зміни

2022 року у зв'язку з війною, організації, як і більшості українцям, довелось змінитись. Відбулись зміни як в команді, так і в основних напрямах роботи.

Волонтерство, підтримка внутрішньо-переміщених осіб, розвиток партнерств сформувались, як пріоритети у короткостроковій перспективі.

Цінуємо донорську підтримку у реалізації проєктів:
"Dialogue+", який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС)
"HumanRights+.Refugee support", за фінансової підтримки Європейського Союзу та Фундації домів прав людини

Звіт за 2023

Скоро буде

На рахунки організаціх і її членів найдійшло – 573 635,03 грн. У співпраці з іншими організаціями і волонтерами ми виготовили понад 700 бронежилетів.

Звіт за 2021

Скоро буде

Річні звіти.

Партнери.

bottom of page