top of page

Про нас

Історія SetUP

Місія 

Сприяти розвитку загальнолюдських цінностей, розвивати готовність брати на себе відповідальність і не порушувати етичні і моральні принципи. Побудувати довіру і повагу один до одного.

Цілі

Створювати можливості кожній і кожному для отримання нових знань та навичок із задоволенням :)

Цінності

Етичність і моральність, мужність і єдність. Безупинний пошук і розвиток для здобування нових і переосмислення набутих знань і навичок, особистих якостей.

Хто такі SetUP

«SetUP» – це організація, яка створює можливості для інтелектуального і культурного розвитку суспільства. Ми прагнемо, що б суспільство в Україні формувалось на принципах демократії та поваги до прав людини, виховувало і захищало почуття гідності.

Історія

 Після подій на Майдані 2013-2014, майбутня команда SetUp, разом з однодумцями усвідомили цінність і важливість побудови демократичного й рівноправного суспільства, де будуть пріоритетом цінності прав людини та повага до людської гідності.

В 2014 році ініціативна група формально зареєструвала організацію.

 Основними інструментами реалізації нашої місії стали неформальна освіта, дебати, комунікаційні кампанії та мистецькі ініціативи.

10 генераторів

Купу грошей, яку не можна уявити

країну кращою

Передали
Задонатили
Зробили

Волонтерство

Війна і зміни

2022 року у зв'язку з війною, організації, як і більшості українцям, довелось змінитись. Відбулись зміни як в команді, так і в основних напрямах роботи.

Волонтерство, підтримка внутрішньо-переміщених осіб, розвиток партнерств сформувались, як пріоритети у короткостроковій перспективі.

Цінуємо донорську підтримку у реалізації проєктів:
"Dialogue+", який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС)
"HumanRights+.Refugee support", за фінансової підтримки Європейського Союзу та Фундації домів прав людини

Партнери

Голова організації

UX/UI дизайнерка

Євгенія Бондаренко

Менеджерка з комунікацій

Івент менеджерка

SMM менеджерка

Єлизавета Максимович

Full Stack Developer

Фінансовий менеджер

свайпай далі

Наша команда

Річні звіти

На рахунки організації та її членів надійшло – 573 635,03 грн. 

2021 рік
Довоєнний звіт відновлюється...

Дебати навчили мене мислити краще. Навчили помічати логічні помилки у своїх і чужих аргументах, зважувати різні цінності і робити більш раціональні рішення

Гліб Волоський

​Дебати   це чудовий спосіб розважатися і розвиватися одночасно. Це надзвичайно потужна платформа для обміну знаннями і навчання з досвіду...

Каліта Артем

В дебатах мені подобається, що з кожним раундом ти відкриваєш нові можливості свого мислення, дізнаєшся багато цікавого і що саме головне - під новим кутом для себе. Насамперед я вдячна за те, що через дебати розкривається критичне мислення. Це настільки важливо для сучасного життя, що я зате, щоб дебати викладали в школі.

Безпалько Руслана

Дебати навчили враховувати потреби і позиції максимальної кількості залучених сторін, що  дуже допомагає при розробці проектів, організації роботи мого освітнього простору та налагодженні соціальних взаємин.

Катя Семесь

Дебати надають навичку правильно та чітко формулювати свої думки, досягати взаєморозуміння за допомогою аргументів. Я із задоволенням здобуваю ці знання, бо вони справді допомагають вдосконалюватись. Радий бути серед розумних та добрих людей, які познайомили мене зі світом дебат.

Літвінов Влад

Курс майстерності дебатів Debate+ дозволив мені опанувати навички з аргументації та ведення дискусії, відкрив світ дебатів та подарував багато годин, проведених з користю та задоволенням в теплій атмосфері з новими друзями - колегами по курсу

Марченко Микола

Дебати стали для мене одним з шляхів до вдосконалення та вміння  виражати себе.

Із закомплексованої дитини, яка боялась сказати щось заяве, я стала впевненою в собі дівчиною✨, яка не боїться кидати виклики суспільству та казати про свої щирі бажання. Це моя велика перемога.

Хлібовіч Вікторія

Дебатний рух- можливість реалізації твого потенціалу. Це нові знання та знайомства. Завдяки дебатам, ти можеш отримати якісний соціальний капітал та мотивацію на подальші звершення. 
Завдяки цьому проекту, я повірила у свої сили та зрозуміла, що ніколи не потрібно зупинятись на вивченому.

Маєвська Марія

Дебати навчили мене глибоко аналізувати інформацію й створювати з нічого усе. Бачити логічні зв'язки й виправляти їх відсутність.

Шевчук Анна

Дебати це не тільки потужні промови, фідбек і місця. Це набагато більша і глибша структура, яку ти хочеш пізнавати все глибше і глибше. Для мене дебати стали неймовірним поштовхом для розвитку, адже саме завдяки ним я знайшов себе.

Панфьоров Богда

Пишаємось

Нашими випускниками

свайпай їх

Проєкт «ДІАЛОГ +» спрямовано на посилення рівня соціальної, трудової та культурної інтеграції молоді із числа ВПО у приймаючі громади Вінницької області.

Проєкт направлений на розвиток навичок дебатів. Завдяки створеному курсу учасники покращать навички критичного та аналітичного мислення, аргументації та публічного виступу.

Проєкт направлений на покращення розуміння концепції прав людини. В проєкті використовуються дебатні технології спрямовані на більш поглибленне та аналітичне сприйняття концепції Прав Людини.

Проєкти

bottom of page