top of page

Є питання?

  • Курс проходить за форматом перевернутого класу, теорію Ви вивчаєте самостійно, а на заняттях практикуєте з викладачем.

  • Заняття проходять один раз на тиждень, протягом 2-3 годин. 

  • Вартість 300 грн на місяць, в форматі благодійного внеску. Організація не є комерційною і всі надходження спрямовує на розвиток суспільства. 

  • Так, всі випускники отримають сертифікат.

Костянтин Котов

Учасник дебатного руху понад 7 років (більше 70 Всеукраїнських та Міжнародних турнірів). Спікер та модератор публічних дискусій.
Співпрацював з UNISEF, U-Report, EU-Council, USAID, US Embassy. В минулому креативний продюсер команди з 15-ти фахівців.

Олег Ходаков

Учасник дебатного руху понад 8 років. Голова організації “SetUp”. Організатор публічних дебатів та інших заходів.

Павло Богаченко

Має досвід в сфері публічних виступів більше 10 років. Чемпіон України з парламентських дебатів. Учасник Чемпіонатів світу та Європи з дебатів (Німеччина, Індія, Хорватія, Малайзія, Греція). Юрист у провідній міжнародній юридичній фірмі.

Наші спікери

Будемо на зв'язку

Підпишись на нашу розсилку і слідкуй за актуальними подіями.

Дякуємо, що підписалися.

Кар'єрне консультування

Курс допоможе тобі більше орієнтуватися в різних галузі ІТ, які бувають компанії та різні посади в ІТ, як підготуватись до різних етапів співбесіди, написати якісне резюме та супровідний лист для отримання роботи в IT компанії.

завершено

Debate +

Проєкт направлений на розвиток навичок дебатів. Завдяки створеному курсу учасники покращать навички критичного та аналітичного мислення, аргументації та публічного виступу.

Курси.

Розвивайся разом з освітньою платформою SetUp. Отримуй нові знання та навички із задоволенням.

Нашими випускниками.

Волоський Глєб

“Дебати навчили мене мислити краще. Навчили помічати логічні помилки у своїх і чужих аргументах, зважувати різні цінності і робити більш раціональні рішення.”

Калита Артем

“Дебати – це чудовий спосіб розважатися і розвиватися одночасно. Це надзвичайно потужна платформа для обміну знаннями і навчання з досвіду...”

Семесь Катя

Дебати навчили враховувати потреби і позиції максимальної кількості залучених сторін, що  дуже допомагає при розробці проектів, організації роботи мого освітнього простору та налагодженні соціальних взаємин.

Хлібович Вікторія

"Дебати стали для мене одним з шляхів до вдосконалення та вміння  виражати себе.

Колись із закомплексованої дитини, яка боялась сказати щось заяве, я стала впевненою в собі дівчиною✨, яка не боїться кидати виклики суспільству та казати про свої щирі бажання. Це моя маленька перемога. "

Марченко Микола

"Курс майстерності дебатів Debate+ дозволив мені опанувати навички з аргументації та ведення дискусії, відкрив світ дебатів та подарував багато годин, проведених з користю та задоволенням в теплій атмосфері з новими друзями - колегами по курсу."

Безпалько Руслана

"В дебатах мені подобається, що з кожним раундом ти відкриваєш нові можливості свого мислення, дізнаєшся багато цікавого і, що саме головне під новим кутом для себе. Насамперед я вдячна за те, що через самі дебати розкривається суть критичного мислення. Як на мене, це настільки важлива річ для сучасного життя в сучасних реаліях, що я зате, щоб це поняття вели окремим курсом в школі. Можливо з новим поколінням дебатерів" таке дійсно буде можливо.

Пишаємось

Усі курси.

Знайди свій

HUMAN RIGHTS+

Курс «Human Rights+» створений для того, щоб посилити розуміння ролі прав людини в житті людини.

Партнери.

bottom of page