Екскурсія "Вінниця за 100 хвилин"

Офіс туризму Вінниці та Альона Сазонова продовжують дивувати учасників та учасниць циклу екскурсій в рамках проєкту “Діалог+”


У п'ятницю група мала можливість не тільки познайомитись із та історією Вінницької громади, а і відвідати цікавий заклад @PanZavarkinTaSin, що став прекрасним і зігріваючим доповненням до прохолодного вечора.


За 100 хвилин екскурсія охопила найцікавіші факти Міста Ідей, Вінницькі Мури, підземелля, храми, архітектурні шедеври від видатного зодчого Поділля, який кардинально змінив обличчя міста над Бугом.


Важливо, що учасниці та учасники те тільки дізнаються культурні та історичні особливості Вінниці, а і те, що це стає нагодою для живого спілкування, формування нових знайомств та спільнот.


Щиро дякуємо усім за можливість створювати можливості для інших!

Екскурсії проводяться в рамках проєкту “Dialogue+”, який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).