Екскурсія «Шляхетна Вінниччина. Матриця. Перезавантаження"

Приємним осіннім ранком, учасники та учасниці екскурсії «Шляхетна Вінниччина. Матриця. Перезавантаження» вирушили у подорож, яка дозволила зазирнути у історичні події подільського краю.Група прослідувала по маршруту: смт. Вороновиця – палац Грохольських, батьківщина перших літаків та Музей повітроплавання м. Немирів - паровий млин-електростанція, палац княгині Щербатової, таємничі немирівські «Скіфські Вали» та мальовничі береги річки Південний Буг м. Тульчин - столиця Щедрика, співоча столиця Вінниччини! Подільський Версаль, найвеличніший у Європі 18 ст. палац графа Станіслава Щенсного Потоцького. Старовинні особняки, краєзнавчий музей, Музей аптечної справи, Музей - садиба Леонтовича с. Печера - парк і мавзолей Потоцьких, усипальня, неймовірні краєвиди Південного Бугу, загадковий млин у Сокільці і отримала море вражень та позитивних емоцій!


РОДЗИНКОЮ ЕКСКУРСІЇ став обід у ресторанному комплексі «Добряна», місто Тульчин. Обід в найкращій подільській традиції: борщ український, картопля по-уланівськи з часником і кропом, відбивна та узвар, а на десерт - подільські вареники з вишнями з солодкими шкварочками

Екскурсія стала можливістю познайомитись з історією Вінниччини, подільською кухнею та познайомитись між собою


Дякуємо партнерам за підтримку!


Екскурсії проводяться в рамках проєкту “Dialogue+”, який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).