top of page
  • Фото автораsetupvin

Цикл екскурсій

Запрошуємо гостей міста та області, що вимушено покинули свої домівки, на цикл БЕЗОПЛАТНИХ екскурсій в рамках проєкту “DIALOGUE+”!

Якщо ви ВПО і хотіли б дізнатись більше про Вінницю та Вінниччину, ці екскурсії для вас! Місцеві також можуть реєструватись, квота на кожну екскурсію для місцевих мешканців 30%, тому не прогавте свій шанс :)

УВАГА! Кількість місць обмежена!

Цикл екскурсій проводить екскурсії "Офіс туризму Вінниці" (https://www.facebook.com/VinnytsiaTourismOffice)Короткий опис екскурсій:

Оглядова екскурсія Вінниці на автобусі Bus Pass - Оглядова екскурсія розкриває кілька тем одразу. Вона охоплює різнопланові об'єкти: пам'ятки історії, культури, архітектури, підприємства, природні об'єкти та ін.

Головне завдання оглядової екскурсії - дати загальне уявлення про місто, познайомити з визначними пам'ятками архітектури, розповісти про видатні сторінки з його історії.

Запрошуємо як вінничан так і гостей міста - цікаво буде усім!


16.10.2022,14:00 - Навпроти Центрального автовокзалу (Київська)

Вінниця за 100 хвилин - Атмосферний экскурсійний проєкт від Альона Сазонова та Офіс туризму Вінниці. Лише за 100 хвилин ви дізнаєтесь найцікавіші факти Міста Ідей, про Вінницькі Мури та підземелля, насолодитесь неймовірною красою наших храмів, побуваєте в самому серці європейської Вінниці та познайомитеся ближче з її архітектурними шедеврами, почуєте все про видатного зодчого Поділля, який кардинально змінив обличчя міста над Бугом. Відчуйте контрасти Вінниці, що з легкістю балансують та створюють неповторне звучання її душі.


21.10.2022, 17:00 - Площа Ліверпуль

28.10.2022, 17:00 - Площа Ліверпуль

Шляхетна Вінниця. Матриця. Початок. - Мандрівка довжиною в три століття! Хто почав будувати кам’яне середмістя Вінниці? Що закодовано в старовинних Мурах? Який вплив Речі Посполитої на сучасне життя Вінниці. Все це та багато іншого в новій екскурсійній програмі від Oksana Rozdorozhniuk та Офіс туризму Вінниці


23.10.2022, 12:00 - Площа Шевченка

27.10.2022, 17:00 - Площа Шевченка

Матриця. Вінниччина. Перезавантаження. - Увійшовши в Матрицю, ви просто не зможете зупинитись!

Мандрівка з нами ПЕРЕЗАВАНТАЖИТЬ ваше уявлення про Вінниччину! Маршрут проєкту:

смт. Вороновиця – палац Грохольських, батьківщина перших літаків та Музей повітроплавання.

м. Немирів - паровий млин-електростанція, палац княгині Щербатової, таємничі немирівські «Скіфські Вали» та мальовничі береги річки Південний Буг.

м. Тульчин - столиця Щедрика, співоча столиця Вінниччини!

Подільський Версаль, найвеличніший у Європі 18 ст. палац графа Станіслава Щенсного Потоцького. Старовинні особняки, краєзнавчий музей, Музей аптечної справи, Музей - садиба Леонтовича.

с. Печера - парк і мавзолей Потоцьких, усипальня, неймовірні краєвиди Південного Бугу, загадковий млин у Сокільці.

РОДЗИНКА ЕКСКУРСІЇ: обід у ресторанному комплексі «Добряна», місто Тульчин. Обід в найкращій подільській традиції: борщ український, картопля по-уланівськи з часником і кропом, відбивна та узвар, а на десерт - подільські вареники з вишнями з солодкими шкварочками.


29.10.2022, 08:30 - Навпроти Центрального автовокзалу (Київська)

05.11.2022, 08:30 - Навпроти Центрального автовокзалу (Київська)

Чарівний світ кіно - Камера! Мотор! Поїхали!🏁

-5 зупинок в історичному центрі міста!

- 5 секретів кінематографу!

- 5 тематичних конкурсів та кінопоказ в кінотеатрі «Родина»!

- Друзі, ви любите кіно?

- Знаєте його історію?

- Хотіли б взяти участь у кастингу на акторську майстерність та відчути себе кінозіркою?

- Чули, коли з’явились та де були перші кінотеатри у Вінниці?

- Запрошуємо вас поринути у чарівний світ кінематографу в екскурсійному проєкті «Чарівний світ кіно» для дітей 7-13 років від Офіс туризму Вінниці та Людмила Очеретна


30.10.2022, 11:00 - Площа Ліверпуль

06.11.2022, 11:00 - Площа Ліверпуль


Запрошуємо обирати екскурсію та реєструватись: https://forms.gle/XVV8mKSXATbNSR769

УВАГА! Можна реєструватись із дітками!

Екскурсії відбуваються в рамках проєкту “Dialogue+”, який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Будемо на зв'язку

Підпишись на нашу розсилку і слідкуй за актуальними подіями.

Дякуємо, що підписалися.

Партнери

bottom of page