top of page
  • Фото автораsetupvin

Тендер з забезпечення матеріалами майстер-класів

Технічне завдання

з забезпечення матеріалами майстер-класів для внутрішньо-переміщених осіб


Громадська організація «Платформа соціального розвитку “SetUp”» в рамках проєкту «Dialogue+» шукає постачальників послуг з забезпечення матеріалами майстер-класів для внутрішньо-переміщених осіб, які відбуватимуться у період з вересня 2022 року по листопад 2022 року у місті Вінниця, і передбачатимуть: забезпечення матеріалами згідно переліку нижче.


Учасники конкурсу: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід забезпечення матеріалами майстер-класів та інших публічних заходів.


Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів відбору постачальника послуг, з постачальником буде укладено договір, за яким постачальник забезпечить матеріали із розрахунку на 5 майстер-класів і загальної кількості учасників у 250 осіб:


Матеріали


Альбоми для малювання, від 20 аркушів 50

Полотно на підрамнику, 20х30 52

Фарби акрилові 12 кольорів, 12 мл 52

Набір пензлів для малювання, 4 шт. 52

Серветки вологі, від 10 шт. 110

Набір для творчості Вишивка хрестиком на канві 52

Глина полімерна, 20 г, 5 кольорів 260

Дошка для ліплення зі стеками 52


Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

1. Розрахунок вартості послуг (рахунок);

2. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП*, свідоцтво або витяг платника податку та номер і назву КВЕДу/ів, за якими постачатимуться товари;

3. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.


*Увага! Участь у конкурсі можуть брати підприємці на загальній системі оподаткування та ФОП, що відносяться до 2 та 3 групи платників єдиного податку!


Запитання приймаються до 26 серпня включно на адресу setup.vin@gmail.com із позначкою до теми «Конкурс з відбору постачальника матеріалів для майстер-класів».

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою setup.vin@gmail.com до 30 серпня 2022 року включно із позначкою до теми листа ««Конкурс з відбору постачальника матеріалів для майстер-класів».2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Будемо на зв'язку

Підпишись на нашу розсилку і слідкуй за актуальними подіями.

Дякуємо, що підписалися.

Партнери

bottom of page