top of page
  • Фото автораsetupvin

ПЛАН "Б"

Віра у себе, майбутнє та Україну!!! Такими словами можна описати те, що сталось в рамках цікавого заходу під назвою «План Б».


Близько 150 учасників та учасниць приєднались до дискусії щодо викликів і можливостей відкриття та ведення бізнесу в умовах війни.


Топ-спікери відкрито ділились своїм власним досвідом, своїми відчуттями, та, на жаль, своєю біллю втрати, внаслідок окупації.


Інсайти, мрії та власні плани присутні змогли обговорити із досвідченими людьми, що пройшли і проходять непростий, ризикований шлях.


Щиро дякуємо Вам за те, що знаходите час для молоді і людей, що змушені були приїхати до Вінницької області внаслідок війни!

Андрій Піжевський Михайло Ганчук Анна Воскобойник з Perfetto Vinnytsia Игорь Шевченко Патентний повірений України Ігор Шевченко Юлія Крамаренко Роман Козумляк з Lord of Boards Igor Arbatov


Дякуємо за професійність модератору Антон Євтушок!


Вдячні за підтримку Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та участь Світлана Ярмоленко!


Щиро дякуємо за підтримку міжнародним донорам, які сприяють розвитку кожного та кожної в таких екстремальних умовах!


І не менш щиро, Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, за вашу системну роботу, і можливості, які фонд пропонує для тих, хто цього найбільше потребує!


Разом до Перемоги!


Проєкт “Dialogue+” впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Будемо на зв'язку

Підпишись на нашу розсилку і слідкуй за актуальними подіями.

Дякуємо, що підписалися.

bottom of page