top of page
  • Фото автораsetupvin

Екскурсія «Вуличний Лувр»

Авторська екскурсійна програма «Вуличний Лувр» від Офіс туризму Вінниці дозволила учасникам та учасницям проєкту, що вимушено залишили свої рідні міста внаслідок війни, познийомитись із на перший погляд не відомою, але вражаючою, креативною Вінницею!
Ця мистецька прогулянка про швидкоплинну і вражаючу вуличну творчість, на якій можна відчути особливу атмосферу Вінниці та побачити різноманітні мозаїки та стінописи, серед яких, зокрема, «Вінницький модерн», на якому оживають видатні вінничани минулого століття, і «Родинні цінності», де молоде подружжя утворює стовбур дерева, а його крона – мапу України.


Гідесса розповіла гостям міста про скульптури поета, скрипаля, художника, чарівної панянки Євгенії Прунмайєр та архітектора Григорія Артинова.

У кожного артоб'єкта своя філософія та історія створення, енергетика автора та своєрідне послання Вінниці.


Екскурсії проводяться в рамках проєкту “Dialogue+”, який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Будемо на зв'язку

Підпишись на нашу розсилку і слідкуй за актуальними подіями.

Дякуємо, що підписалися.

Партнери

bottom of page