Human Rights+

ПРО ПРОЄКТ

Коли ми чуємо вираз «Права людини», інтуїтивно розуміємо що це, але чи правильно ми трактуємо це поняття?


Насправді існує проблема того, що молодь, як правило, отримує лише поверхневі знання щодо концепції прав людини, з чого випливає, її не вірне інтерпретування. Головною причиною цього явища, можна назвати низький рівень критичного мислення серед цільової аудиторії проєкту. І, як приклад ситуації у яких молоді люди, навіть, знаючи визначення концепції прав людини, не можуть вірно пояснити її, навести приклад, чи визначити варіанти захисту її прав.
Проєкт «Human Rights+» створений для того, щоб подолати вище перелічені проблеми шляхом навчання за моделлю перевернутого класу: спочатку на вас буде чекати теоретичний матеріал для самостійного опрацювання, а опісля практичні завдання, які будуть детально розібрані разом із тренером.


Окрім цього, проєкт ділиться на 2 етапи:

1. Навчальний – Вивчення теоретичних матеріалів курсу, та вирішення практичних завдань, що проводяться на базі дебатних клубів України.


2. Практичний — організація та проведення дебатного турніру на тематику прав людини з залученням учасників курсу, щоб краще закріпити вивчений матеріал.

 

Але це все було б неможливо, якби не партнерство двох громадських організацій, а саме «Федерації Дебатів України» та «SetUp», які вдало поєднали успішний досвід організації та популяризації дебатного руху в Україні, та досвід створювання навчальних відео матеріалів для молоді, зокрема у галузі IT.