top of page

Хто такі SetUp?

«SetUP» – це організація, яка створює можливості для інтелектуального і культурного розвитку суспільства.
 
Ми прагнемо, що б суспільство в Україні формувалось на принципах демократії та поваги до прав людини, виховувало і захищало почуття гідності.
setup-round.png

МІСІЯ

Створювати можливості кожній і кожному для отримання нових знань та навичок із задоволенням :)

ІСТОРІЯ

Після подій на Майдані 2013-2014, майбутня команда SetUp, разом з однодумцями усвідомили цінність і важливість побудови демократичного й рівноправного суспільства, де будуть пріоритетом цінності прав людини та повага до людської гідності. В 2014 році ініціативна група формально зареєструвала організацію.

 

Основними інструментами реалізації нашої місії стали неформальна освіта, дебати, комунікаційні кампанії та мистецькі ініціативи.

2022

2022 року у зв'язку з війною, організації, як і більшості українцям, довелось змінитись. Відбулись зміни як в команді, так і в основних напрямах роботи.

Волонтерство, підтримка внутрішньо-переміщених осіб, розвиток партнерств сформувались, як пріоритети у короткостроковій перспективі.

Цінуємо донорську підтримку у реалізації проєктів:

 

  • "Dialogue+", який впроваджується ГО «SetUP» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС)

  • "HumanRights+.Refugee support", за фінансової підтримки Європейського Союзу та Фундації домів прав людини

2021

Реалізовані проєкти:

  • "Debate+", проєкт направлений на розвиток навичок дебатів. Завдяки створеному курсу учасники покращили навички критичного та аналітичного мислення, аргументації та публічного виступу.

  • "Human rights+", проєкт направлений на покращення розуміння концепції прав людини серед молоді. В проєкті використовуються дебатні технології спрямовані на більш поглиблене та аналітичне сприйняття концепції Прав Людини.

2020

У 2020 році, з початком пандемії s після усвідомлення наскільки сильно знизився рівень активності та мобільності молоді, ми вирішили провести онлайн курс Debate.Online. Курс продемонстрував високий запит на подібні ініціативи.

У цьому ж році збільшився наш волонтерський склад до 15 осіб.

2017

В 2017 році ми отримали підтримку від «Фонду Сприяння Демократії» посольства США – дана співпраця дозволила нам масштабувати нашу діяльність, та створити мережу з 5 дебатних клубів у Вінницькій області. Також, ми мали можливість співпрацювати з краудфандинговою платформою "Спільнокошт", де зібрали 10 тисяч на реалізацію проектів.

2016

У 2016 році ми змогли отримати підтримку від місцевої влади та почали проводити дебатні школи та регулярні засідання, не тільки в місті Вінниця але і у Вінницькій області.

З цього досвіду, ми зрозуміли, що молодь в області потребує неформальної освіти та готова активно долучатись до ініціатив організації.

2015

В 2015 році ми сформували стратегію розвитку організації, основним інструментом якої стали дебати. Організація поставила собі за мету створити мережу дебатних клубів у Вінницькій області. 

КОМАНДА

Голова організації

Ходаков Олег

Ходаков Антон

Проєктний менеджер

Dan-182_edited.jpg

Кузнєцов Олександр

Никитюк Ельга

Луцька Ольга

Фінансовий менеджер

Менеджер з комунікацій

Івент менеджер

bottom of page